Poraterra

Základní informace

Postup, který vás provede celým procesem výběru nabízené služby.

Výběr služby

Na úvodní stránce vyberte z nabízených služeb

První kontakt

Vyberte jednu z níže uvedených možností.

Moje odpověď

Ihned jakmile to bude možné, odpovím Vám

První schůzka

Dohodneme termín první, bezplatné schůzky

Výběr služby

Na úvodní stránce webu je seznam služeb, po jejichž rozkliknutí uvidíte jejich podrobný popis a cenu. U některých služeb je cena uvedena jako fixní (tedy bez možnosti její úpravy), u některých jako orientační. Orientační cena slouží jako vodítko, v jaké cenové relaci se poskytnutí služby pohybuje. Konečná výše se zpravidla definuje na první schůzce dle náročnosti služby, délky jejího trvání a aktuální obsazenosti kapacity. Přehledový ceník je možné najít také zde

Dostupnost

Naplnění aktuální kapacity naleznete v horní části na stránce s aktualitami. Pokud je kapacita pro pobočku v Praze, nebo pro pobočku v Mladé Boleslavi označena jako obsazená, nebrání to v možnosti dohodnout se individuálně, nicméně čekací doba může být delší.  

První kontakt

Pro první oslovení prosím použijte formulář na této stránce, nebo emailovou adresu info@poraterra.com. U jiných způsobů nemůžu zaručit, že na ně bude adekvátně reagováno. Nezapomeňte zmínit typ služby a rámcově popište okruh zájmu (např.: Individuální poradenství – strach z pavouků). Pokud je Vám nepříjemné být v popisu konkrétní, stačí pouze obecně.

Moje odpověď

Na každý Váš mail, dle aktuální vytíženosti, zareaguji. Pokud nebude dotaz obecného charakteru, dohodneme se na dalším postupu a termínu první schůzky.

První schůzka

První schůzku poskytuji zdarma. Během ní budete mít možnost blíž popsat témata, ve kterých očekáváte nějakou změnu. Naproti tomu já popíši způsob své práce a co jsem schopen nabídnout. V případě zájmu o konkrétní službu, kde je zakázka zřejmá (Strach z létání, Ochranné léčení) je možné dohodnout podrobnosti e-mailem/telefonicky a po domluvě prvního termínu hned začít službu čerpat.